Simona

poem

Re: Simona

Mesaj de poem » 01 Apr 2008, 09:55

normal. tocmai de aia nu tre sa faci nik special, decit sa-si vada fiecare de treaba lui.

aurora

Mesaj de aurora » 01 Apr 2008, 10:02

munciti!
Ultima oară modificat 01 Apr 2008, 12:22 de către aurora, modificat 1 dată în total.

anakin

Mesaj de anakin » 01 Apr 2008, 12:13

hai ca s-a mai papucit inca o discutie misto. a se citi "s-a trivializat". :bäh:

simona

Mesaj de simona » 01 Apr 2008, 14:34

Emil scrie:Frumoase fete ai Simona. Sa-ti traiasca. :applause: :applause:

Multumesc. Tuturor care mi le-ati complimentat. As fi vrut sa pun poza undeva la albume de familie sau ceva dar n-am gasit. Nu ma indoiesc ca sint copilasi adorabili printre odraselele taclagiilor. Si fiecare poate sa se mindreasca cu ai lor. Mici sau mari. Chiar adulti, de ce nu?

Elie

Mesaj de Elie » 01 Apr 2008, 21:09

Am uitat sa spun Simona, intr-adevar superbe fete. Mai ales cea mare, dar si cea mica cred ca va fi la fel cand va mai creste.

pribeag

Mesaj de pribeag » 01 Apr 2008, 22:07

simona scrie:
Emil scrie:Frumoase fete ai Simona. Sa-ti traiasca. :applause: :applause:

Multumesc. Tuturor care mi le-ati complimentat. As fi vrut sa pun poza undeva la albume de familie sau ceva dar n-am gasit. Nu ma indoiesc ca sint copilasi adorabili printre odraselele taclagiilor. Si fiecare poate sa se mindreasca cu ai lor. Mici sau mari. Chiar adulti, de ce nu?

Functia nu este disponibila in versiunea actuala. Pe masura ce apar versiunile finale vor fi instalate. Putem face in lipsa de asta o solutie a "saracului" facem un subforum (exact ca Blog) cu conventia ca punem numai fotografii pe modelul clasic: imageshack.us

Andra

Mesaj de Andra » 02 Apr 2008, 00:11

Elie scrie:Mie dc. imi critica cineva copilul ii sar la beregata :mrgreen: E cel mai si cel mai si cel mai. Iti dai seama ce soacra voi fi? Brrrr :mrgreen:

:lol:

Andra

Mesaj de Andra » 02 Apr 2008, 00:13

yoda scrie:hai ca s-a mai papucit inca o discutie misto. :bäh:

:rotfl:

Scrie răspuns