Jurnal din..Japonia!

angel radios

Jurnal din..Japonia!

Mesaj de angel radios » 23 Ian 2005, 10:09

Calatorind eu azi ..asa prin lume, am dat peste un site al unui tanar...roman , Bogdan.Aici am gasit multe lucruri interesante despre Japonia,despre romanii de-acolo etc. Si am gasit si ..jurnalul lui Bogdan pe care vi-l pun si voua ! E o lectura placuta pentru o dupa-amiaza de duminica!

Poate fi un ..

Imagine

de legatura cu romanii din Japonia !

verroz

Mesaj de verroz » 23 Ian 2005, 11:37

Livia draga eu cred ca

Imagine

a fost facut pentru tine !

:love:

malena

Mesaj de malena » 23 Ian 2005, 14:58

Foarte interesant. Am citit putin, pe la inceput. M-au mirat alea cu dormitul pe jos pe futon si chiuveta-WC, ah...si dusurile cu $1/7 min. Am mai intilnit asa ceva in Amsterdam intr-un camping.

verroz

Mesaj de verroz » 23 Ian 2005, 15:34

Pare sa fie foarte interesanta experienta tinarului Bogdan, voi incerca sa citesc mai mult, m-am uitat la citeva dintre lucrurile publicate. Si in plus am mai facut ceva, i-am propus sa ne viziteze ! :smile:

angel radios

Mesaj de angel radios » 23 Ian 2005, 18:25

verroz scrie:Livia draga eu cred ca

internetu'

a fost facut pentru tine !

Mi-au fost ascultate ..rugaciunile Verro :razz: ,de a intalni o mica societate ptr dialog , de a ..calatori, de a mai citi una /alta !

angel radios

Mesaj de angel radios » 23 Ian 2005, 18:28

verroz scrie:Pare sa fie foarte interesanta experienta tinarului Bogdan, voi incerca sa citesc mai mult, m-am uitat la citeva dintre lucrurile publicate. Si in plus am mai facut ceva, i-am propus sa ne viziteze ! :smile:

Bine i-ai facut ! E un om de toata isprava ,dupa cum reiese din site-ul lui! Sper sa onoreze invitatia!

angel radios

Mesaj de angel radios » 02 Feb 2005, 17:54

M-am hotarat ! Plec in Japonia! :wink: :sad:

Ce sistem de invatamint au? Sloganul la admiterea in facultati este:"4intra,5 pica".Studiile universitare se platesc (mai mici la stat) ,mai putin bursierii de ..merit,pe criteriul performantei! etc .etc
Cititi ,e interesant!
Timisorenii au sansa sa si obtina o bursa !MIA ce zici?

verroz

Mesaj de verroz » 02 Feb 2005, 18:00

Bogdanul asta nu mi-a raspuns dupa cum banuiai, si daca tu pleci in Japonia eu vin dupa tine, vom putea inchiria impreuna o pagoda !

angel radios

Mesaj de angel radios » 02 Feb 2005, 18:34

Verro, o ce-as mai pleca ,daca as putea !
Bogdan traieste in real !O viata implinita!Admir la el ! :grin:
Livia kiku-san :lol:

Imagine

poem

Re: Jurnal din..Japonia!

Mesaj de poem » 21 Mar 2008, 07:47

imi place

Scrie răspuns