Taclaua adevărata

cine suntem, de unde venim, si incotro ne ducem
Petru Cel Tare

Taclaua adevărata

Mesaj de Petru Cel Tare » 01 Ian 2019, 10:52

Imagine
M-am folosit de acest titlu a unui mesaj a lui Pribeag ca sa ma adresez vouă, tuturor forumiștilor care ați fost de la început, membri ai acestui forum.
Intrade-var acest forum este Taclaua adevărată, cea care a fost înființata încă din vara anului 2003 (acum 16 ani aprx.) si a fost punctul de întâlnire virtual dar și în real a zecilor sau mai bine zis al sutelor de forumiști si forumiste, unde sau dezvoltat intre ei relații de prietenie sincera si adevărata. Sau făcut întâlniri și vizite intre ei, călătorii si croaziere, dar si relații intime... Dar precum bine zice proverbul Romanesc: "Nu exista pădure fără uscătura", nu se putea ca noi sa facem excepție. Din păcate aceste persoane nu au rusit sa facă rău numai anumitor membri, dar si insusi forumului Taclale. Punct Net. Au înființat un alt forum cu același nume si prin minciuni si prefăcătorii au reușit si sustragă majoritatea membrilor forumului inițial. Dar precum este scris ca " Iubește Dumnezeu pe cel rău, însa iubește mult mai mult pe cel bun" forumul Taclale. Punct Net nu a fost închis, in ciuda faptului că popularitatea i-a scăzut dramatic încă din momentul înființări celuilalt forum.
Fac apel tuturor celor care am îmbrățișat acest forum încă din primele zile, sa reveniți din nou aici la Taclaua adevărată, sa continuam ceea ce am început cu atât ardoare, ca sa nu-i facem pe plac duhului prea cuprins de răutate.
Fie ca acest an "2019" sa fie un an deosebit in viata fiecăruia si o binecuvântare din partea Lui Dumnezeu, cu multa sanatate si bucurii noua si familiilor noastre. Amin.
Împrumută … și nu lua în considerație
Simte...și iubește cu adevarat
Trăiește … și nu te opri deloc
Pleacă … când nu ma încapi

Petru Cel Tare

Re: Taclaua adevărata

Mesaj de Petru Cel Tare » 01 Feb 2019, 12:33

Am anunțat si pe Facebook ca sa redeschis Taclaua veche (originala). Cu toate ca acum F/B -ul este intens folosit de toți taclagii, nu are farmecul forumului nostru, pe care l-am cunoscut si l-a îndrăgit, in toți acești ani.

Imagine
calculate my car insurance
Împrumută … și nu lua în considerație
Simte...și iubește cu adevarat
Trăiește … și nu te opri deloc
Pleacă … când nu ma încapi

Scrie răspuns