Justinicaaaaa

Sportul nostru preferat: halbere!
dragos

Justinicaaaaa

Mesaj de dragos » 07 Sep 2007, 17:11

Hai Justinicaaaaa!

ionel

Mesaj de ionel » 07 Sep 2007, 23:21

+1

Horia

Mesaj de Horia » 08 Sep 2007, 03:35

Venus: "nu m-am simtit prea bine".

:rotfl: :rotfl:

Io da. Nu mai tin minte de cand nu am mai vrut sa castige urata un meci, dar de data asta am racnit prin casa pana la sfarsit. Creca le-au fluierat urechile vecinilor.

ionel

Mesaj de ionel » 08 Sep 2007, 11:38

Nu mai tin minte de cand nu am mai vrut sa castige urata un meci

eu din urma cu 10 ani, tot la US Open când a-mbrâncit-o pe Spârlea (pierderea semifinalei respective a cam coincis cu finalul carierei ptr românca...)
Pe Serena o pot urmari cu placere; pe Venus ba

Horia

Mesaj de Horia » 08 Sep 2007, 11:54

Urata = Justine

Stii de ce poarta Justine sapca? Ca sa deosebeasca barbata-su fatza de spate.

Ioana

Mesaj de Ioana » 09 Sep 2007, 14:28

gata, bravo Justine!!!!! ... da iar i-a suparat pe spectatori :lol:

nu stiu ce a patit insa fata (poate i-a prins bine divortul), da parca nu mai e asa urita.

ionel

Mesaj de ionel » 09 Sep 2007, 14:43

Intre o Maimuta si o Urata o prefer pe ultima :razz:

Horia

Mesaj de Horia » 19 Noi 2007, 11:29

Am gresit. Nu este tampita si nu este urata.

A fost ieri o emisiune de 3 ore cu ea si aranjata arata ok. In plus, este o fiinta care are mare nevoie de familie, prieteni si se poarta extrem de simplu si de natural cu ei.

Cand si cand vine si sta cate o saptamana in casa unor prieteni la Liège, el fiind si doctorul ei. Copiii lui Carlos Rodriguez si cel al doctorului o iubesc ca pe o sora mai mare si ea este topita dupa ei.

Cand sunt pe la turnee (Rodriguez isi ia cand si cand familia), Justine face baby-sitting cu plozii :)

In plus, sponsorizeaza asociatii care se ocupa cu copii grav bolnavi, si nu da doar bani ci se implica personal, cunoaste cei 20 de copii pe degete si fiecare caz medical in parte. De cateva ori pe an face excursii cu ei, cand o vezi este pur si simplu incredibil cat de naturala poate sa fie si de atasata de copiii aia.

Chapeau!

Scrie răspuns