NEDUMERIRE

trubadur

NEDUMERIRE

Mesaj de trubadur » 11 Noi 2013, 12:28

Am cateva intrebari pentru voi toți care veniți aici si citiți. Uneori sunteți chiar mai multi da cat pe forumul lui Radu.
De ce oare nu veniți aici pe forumul asta, care are toată arhiva de la înființarea lui, adică din 2003?

Ce diferențe exista intre aceste doua forumuri, decât ca tot un floroaie este tartarul forumului vostru si jignește pe cine vrea mușchi lui de carton? Daca ar fi fost o persoană corecta, as mai fi zis, dara voi toți acum sunteți lămuriți, ce jigodie ordinara este el.
Si dacă cineva nu e încă lămurit, mai am în tolba săgeți destule.

Oare sunteți de acord cu politica lui Radu care după ce floroaie il jignește pe Cuviosu, ca are putsa mica si coitele si mai mici si e un rahat, ca tot pe Cuviosu îl amenința ca la primul mesaj neplăcut lui floroaie îl va bana definitiv?

Ori nu va place de baudolino, care va găzduit cu bani lui atâția ani si acum el este si proprietar si administrator?
Mai aveți voi acum vreo justificare ca va deranjaza prezenta lui Ana?
Deja sunteți o buna parte din voi, înscriși aici pe forumul asta ca membri activi si nu e nevoie nici sa va reactivați.

Ma tot gândesc la lucrul asta si nu găsesc răspuns.

Lista membrilor Forumului Taclale.Punct Net.

Imagine

Petru Cel Tare

Re: NEDUMERIRE

Mesaj de Petru Cel Tare » 13 Noi 2013, 17:04

Cum numai tii minte cand ai mai scris acelasi mesaj?
Ia dute la pagina 4 si vezi acolo, ca tot acelasi mesaj cu lista mebrilor ai pus.
Ei si, ai rezolvat ceva? Nu vezi ca nu vor sa vina aici?
Ori au ceva cum ti-am mai spus adeneauri, cu Baudolino ori le place acolo la ei.

Treci la sobectul nostru mah!
Temerel moro saves.

Irina

Mesaj de Irina » 29 Noi 2013, 08:11

Bai oamenii isi mai schimba obiceiurile. Voi ati ramas tot aceleasi obsesii? Dar sex cand ati facut ultima oara?
ImagineImagine

trubadur

Mesaj de trubadur » 29 Noi 2013, 13:33

Irina scrie:Bai oamenii isi mai schimba obiceiurile. Voi ati ramas tot aceleasi obsesii? Dar sex cand ati facut ultima oara?

Vai dragostea mea, nust'ce ma bucur ca te interesezi de activitatea mea sexuala!!!
Eu ma conservevz pentru ziua cea minunata si unica din viata mea, ca sa pot duce la bun sfarsit obligatia familiara, fata de aleasa sufletului meu.

Cat despre Petrica, iti raspund eu, penca el numai apare pe aici, te asigur ca o duce bine merci, il fute pe sait admin aici pe forum de-l rupe...

cuviosul ieronim

Mesaj de cuviosul ieronim » 29 Noi 2013, 15:03

Irina scrie:Bai oamenii isi mai schimba obiceiurile. Voi ati ramas tot aceleasi obsesii? Dar sex cand ati facut ultima oara?
Fiica mea, nu se cade sa pomeneste de ale carnii in timpul postului !

David

Mesaj de David » 04 Dec 2013, 17:11

trubadur scrie:Am cateva intrebari pentru voi toți care veniți aici si citiți. Uneori sunteți chiar mai multi da cat pe forumul lui Radu.
De ce oare nu veniți aici pe forumul asta, care are toată arhiva de la înființarea lui, adică din 2003?

Ce diferențe exista intre aceste doua forumuri, decât ca tot un floroaie este tartarul forumului vostru si jignește pe cine vrea mușchi lui de carton? Daca ar fi fost o persoană corecta, as mai fi zis, dara voi toți acum sunteți lămuriți, ce jigodie ordinara este el.
Si dacă cineva nu e încă lămurit, mai am în tolba săgeți destule.

Oare sunteți de acord cu politica lui Radu care după ce floroaie il jignește pe Cuviosu, ca are putsa mica si coitele si mai mici si e un rahat, ca tot pe Cuviosu îl amenința ca la primul mesaj neplăcut lui floroaie îl va bana definitiv?

Ori nu va place de baudolino, care va găzduit cu bani lui atâția ani si acum el este si proprietar si administrator?
Mai aveți voi acum vreo justificare ca va deranjaza prezenta lui Ana?
Deja sunteți o buna parte din voi, înscriși aici pe forumul asta ca membri activi si nu e nevoie nici sa va reactivați.

Ma tot gândesc la lucrul asta si nu găsesc răspuns.

Lista membrilor Forumului Taclale.Punct Net.

Imagine
Ok, Dimitri

Inteleg ca exista mari diferente de perceptie intre noi doi. Ce te faci daca accept puscaria pe 6 Martie? Da domnule, vreau sa merg la puscarie 6 luni, vreau sa vad cum este. O sa fie o experienta si asta. Dupa ce faci? O sa scrii pe fiecare forum ca am facut puscarie 6 luni?
Cum o sa fie viata ta imediat dupa? De ce nu vrei sa ne intalnim si sa gasim o solutie impreuna? Ar putea fi multe probleme rezolvate daca lumea ar discuta.

Te-ai gandit ca si eu sunt pizmas, si vreau sa-ti fac contra la contra ta, ai incercat vreodata sa folosesti calea onesta pentru a rezolva aceasta problema? Tu mai exact ce vrei? Bani? Sa intru eu in puscarie? Sa discutam si rezolvam intr-un fel problema?

Eu sunt dispus sa merg la puscarie, Ca-ti dintre voi ati fost?

Irina

Mesaj de Irina » 18 Ian 2014, 14:39

Am inteles. N-aveti o viata sexuala sanatoasa. Va doresc ca anul acesta sa primiti din belsug ce va lipseste.
ImagineImagine

David

Mesaj de David » 29 Ian 2014, 19:10

Irina scrie:Am inteles. N-aveti o viata sexuala sanatoasa. Va doresc ca anul acesta sa primiti din belsug ce va lipseste.
Multumim.

Scrie răspuns