IDIOT, MINCINOS, PERVERS...

Petru Cel Tare

IDIOT, MINCINOS, PERVERS...

Mesaj de Petru Cel Tare » 10 Dec 2012, 09:51

David scrie:
Iti jur pe viata copilului meu ca eu nu ti-am trimis niciun mesaj.

IDIOT, MINCINOS, PERVERS... SI NU STIU CE ALTCEVA POT SA MAI SPUN DESPRE ASA UN ANIMAL, CARE SE JURA PE VIATA COPILUL LUI, CA TIGANI.
Cum a aflat coplilu lui, ca se jura pe viata copilului sau, i-a trimis un mesaj!!!

Imagine

Asta da tata care isi iubeste copilul. Ce sa mai zic.
Atata valoareaza viata coplilui sau, sa o foloseasca ca dovada de sincerite.
Nevasta-sa stie ce cacat mananca el pe forum?
Ultima oară modificat 10 Dec 2012, 12:46 de către Petru Cel Tare, modificat de 3 ori în total.
Temerel moro saves.

Petru Cel Tare

Re: IDIOT, MINCINOS, PERVERS...

Mesaj de Petru Cel Tare » 10 Dec 2012, 10:42

Eu nu pot sa înțeleg cum de nu-l credeți voi forumiști, care sunteți asa bine inițiați in a înghite, toate cacaturile lui saitadmin?
Când v-a mințit el?

Atunci când v-a spus ca avea doua societăți in Grecia care aduc venituri barosane?
Atunci când va-ți grăbit sa-l felicitați ca a cumpărat el casa in Atena, cu 8 camere si doua etaje, numai pe bani lui? Si când colo, casa era cu chirie din bani soției lui, care numai ea săraca muncește si aduce un ban in casa. Si acum i-au dat afara ca nu plătise inspe chirii?

Când, atunci când v-a spus ca are servere in Europa si toate Ministerele Greciei erau, pe mana lui si le dirija el prin E-mail?
Când a jonglat el polurile ca sa iasă rezultatul dorit? (de el)

E..? Când v-a mințit el pe voi? Si acum de ce nu-l mai credeți?
Când a zis ca poate oricine sa se înscrie pe forum, la liber si fără excepții?
Si prostul ala de Fr. Dimitris a crezut si s-a înscris si el săracul pe forum, iar după ce saitadminul l-a văzut înscris pe forum, a făcut ochi ca cepele si l-a dezactivat imediat. A stres si cele doua mesaje care a apucat sa le scrie la Berici ca sa va transmită un salut călduros, cu ocazia reveniri lui pe forum?

INREGISTRAREA

Imagine

ACTIVAREA

Imagine

APARITIA PE FORUM

Imagine

DEZACTIVAREA DUPA 3 MINUTE

Imagine

Ha, ha, ha, Mare caraghios saitadminul asta!
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 10 Dec 2012, 12:52

Ce ai patit mah, ai inebunit de-a binelea? De ce te legi de adminul nostru? Nu ti-e frica ca te da in judecata pentru sicofandie?
Asa un om serios, cu scaune la cap, cu familie si copil, sa-l insunuezi tu ca e mincinos?

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 10 Dec 2012, 19:21

trubadur scrie:Ce ai patit mah, ai inebunit de-a binelea? De ce te legi de adminul nostru? Nu ti-e frica ca te da in judecata pentru sicofandie?
Asa un om serios, cu scaune la cap, cu familie si copil, sa-l insunuezi tu ca e mincinos?

Tu ce vrei mai tsambalagiu ambulant? Te-ai molipsit si tu de la saitadminul vostru si folosesti aiurea expresia insinuezi? Mai analfabetule.
El cel putin este justificat, ca doar nu a terminat nici macar liceu in Nasaud. Cu toate ca zice la toata lumea ca e inginer IT.
Proprietara ziarului electronic, l-a crezut pe cuvant, precum voi si a scris in ziar ca e inginer IT.

Imagine

http://www.romedia.grindex.phpoption=com_content&view=article&id=256nou-parteneriat-romanian-global-newsromedia&catid=35despre-noi&Itemid=9

Care judecata mah, ca el cand aude de tribunal se caca pe el. Trebuia sa-l fi vazut data trecuta la tribunal, cum isi pierduse glasul.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 11 Dec 2012, 05:33

Ei lasa ca ii spun eu sa puna diplomele si CV-ul lui pe forum, sa te fac eu sa-i ceri scuze! Nerusinatule, ipocritule, zevzecule, kuku, si nu stiu ce ti se mai potriveste.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 12 Dec 2012, 15:12

Atentie!

Daca va aflati pe teritoriul Greciei si vreti sa intrati pe forumul : http://www.pseudotaclale.net ve-ti primi urmatorul raspuns:

Imagine

Admin care a banat o tara întreaga pentru prima data a cunoscut Grecia. Trebuie sa-l propunem pentru recordurile Guinness.,

Va dați seama cata frica îngrozitoare il cuprinde gandul sa intra Sihamen pe forum.
Lui ii trimite al mesaj mai concret:

Forbidden
You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Tocamai de asta a facut tot posibilul sa devina saitadmin si sa aiba un forum si niste fraieri forumisti, pe mana lui unde sa aibă acces la butoane si sa manipuleze totul cum vrea muschi lui.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 12 Dec 2012, 16:16

Bag seama ca aveau dreptate Cuviosu si Emanuel acum doi ani:

Imagine

Mai Emanuele si tu tot cu capacitati lui intelectuale te ocupi?
Dar n-ai citit ca omu e inginer IT?

Uite ce scoli a absolvit in Romania:

Imagine

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 13 Dec 2012, 20:46

Mai muzicant amarat, pentru ca mai scormonit acum, stai sa-ti spun eu cum stau lucrurile cu saitadminul tau.
De cand cu internetul asta, nu te mai poti ascunde de nimeni si sunt date cartile pe fata, la toti escroci astia mincinosi.
Saiadminul tau este nascut in anul 1976.

Imagine

La varsta de numai 11 ani, in anul 1987 cand era inca in clasa a patra, paraseste scoala primara si merge direct la universitate.
COPIL MINUNE CU STUDII UNIVERSITARE

Imagine

Dapa absolvirea universitati, epuizat de atata carte, isi permite o binemeritata vacanta de 5 ani, pana in anul 1995.
Unde imediat dupa concediu, urmareste seminare în tehnici avansate de traducere și subtitrare.

Imagine

Ce e ciudat in cazul asta, e ca in aceasi perioada, el lucreaza la Institutul de Tehnologie din Atena (EIE) – in calitate de consilier tehnic ???
E nemaipomenit copchilul asta minune.

Imagine

Pe deasupra copchilul asta minune, vorgheste in 6 limbi:

Imagine

De parca nu ajungea ca dobandise atata slava si glorie, dupa ce devenise Consilier Tehnic la Ambasada Frantei, acum a preluat inalta functie de Consilier personal al Excelenței Sale Bruno Delaye, Ambasadorul francez în Grecia.

Imagine

Eu am ramas cracant si mi-au cazut plobele din gura cand am citit ce mare a juns copchilul asta minune in Grecia.
Ceea ce insa nu inteleg eu, e de ce tot frecventeaza tribunalele atat de des acolo in Grecia.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 16 Dec 2012, 10:53

Mai sprânceana înfumurata, nu ți-a furnizat interpolul informații suficiente. Nu a stat cu mâinile in sân 5 ani, cum zici tu, dupa ce a terminat Universitatea de Informatica la Cluj. A fost cooptat de americani, ehe... ce știi tu mai sprânceana bosumflata !

Uite ce filmuleț a pus chiar el pe net, ca dovada ca minți.
(Filmulețul e făcut cu camera scunda, chiar de el ,in casa unui grec din Tesalonik-Grecia.)

Imagine

http://www.youtube.com/watch?v=N5kqjVVVyEg

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 16 Dec 2012, 19:51

trubadur scrie:Mai sprânceana înfumurata, nu ți-a furnizat interpolul informații suficiente. Nu a stat cu mâinile in sân 5 ani, cum zici tu, dupa ce a terminat Universitatea de Informatica la Cluj. A fost cooptat de americani, ehe... ce știi tu mai sprânceana bosumflata !

Uite ce filmuleț a pus chiar el pe net, ca dovada ca minți.
(Filmulețul e făcut cu camera scunda, chiar de el ,in casa unui grec din Tesalonik-Grecia.)

Imagine

Mai spion ratat, ai vrut tu sa-mi furi mie succesul?
Pai asa crezi tu ca iti faci publicitate? Nu vezi ca nu ti-a ajutat Dumnezeu?
Filmuletul este proprietatea mea si am drepturi de autor, mai zevzekule si Kuku ce esti.

Ia de aci si sa numai indraznesti sa-mi furi operele de arta ca iti tai mainile:

Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 17 Dec 2012, 17:09

Mai Petrica, eu ma mir cum se poate ca un om sa minta in halul asta, la o atat de mare gama de oamenii. De la prieteni, pana la cei de la care asteapta sa-l angajeze la firma lor.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 18 Dec 2012, 08:14

trubadur scrie:Mai Petrica, eu ma mir cum se poate ca un om sa minta in halul asta, la o atat de mare gama de oamenii. De la prieteni, pana la cei de la care asteapta sa-l angajeze la firma lor.

Trubadure, când vezi un om care face o fapta rea, cu asa o mare ușurința, trebuie sa știi ca acel om are la activul lui fapte si mai mari făcute si de aia nu se pripește când face lucrurile astea.

De ex:
Ai citit tu pe forum unde scrie el, ca a avut un accident de mașina?
Si ca sa împrumutat de la Sihamen 40.000 de Eurasi sa-si repare mașina?
Si ca sa trezit din somn dar prea târziu Sihamen, ca el nu are mașina, nu are carnet de conducere si ca nu conducea el când sa făcut acel accident?

Ei afla realitatea:
El trăia cu baba aia si baba avea o mașina mișto, pe care io dădea sa o conduca ca sa faca cumparaturile casei pentru ca ia zis ca el are carnet de conducere internațional.

Noaptea când baba dormea, el lua mașina si se plimba toată noaptea pana dimineața prin Atena.
Când sa întâmplat accidentul, el conducea si a schimbat banda de circulație fără sa se asigure, ca din dreapta venea o alta mașina, cu o cucoana cu care sa tamponat si ia trimis la spital de ia lăsat schilozi.

Când a venit poliția la fata locului, el ia zis prietenului lui care era cu el in masina, sa zică ca el conducea. Pentru ca prietenu lui avea carnet.
Fraierul ala a acceptat si a luat 8 luni de pușcărie, pentru accident cu vătămare corporala grava.

Nenorocitul asta de saitadmin, nici macar nu sa dus la tribunal in ziua procesului, ca sa-l susțină. Se cacase pe el de frica, sa nu o întoarcă ala si sa zică, ca nu conduceam eu dom-le ci asta! Asa o jigodie nu a mai văzut ?

Dar asa face el in totdeauna. Se ascunde in spatele alt cuiva, ca un las ce este. Ca la voi pe forum, l-a băgat in fata pe Cacalecu! Asa se eschivează el mereu.

Dar lasă ca pe 17 Ianuarie are proces din nou cu Sihamen, pentru restituire banilor. Acum numai scapă de pușcărie. Desigur, precum si in celelalte procese, iar va veni cu o justificare avocata lui, ca e plecat in România, ca e bolnav si ca numai știu ce, ca sa ceara iar o amânare. Dar pana când? Se vor termina si amânările si vine si ziua răsplăti.

Daca se duce cinva la firma de asigurare care a despagubit familia acea accidenta de el si spune avevarul ca cel ce conducea nu avea carnet infunda puscaria pe anii buni si il pune sa platesca toata despagubirea pa care a platit-o asigurarea personelor vatamate. Suma depaseste 230.000 Euro.

Acum mai trubadure ai inteles de ce poate cu asa mare usurint asa faca magariile astea ? Pentru ca a facut el ceva mai mare si astea-s niste fleacuri in fata lui. Si cand da de greu se jura pe viata copilului lui .Adaic sa-i moara copilul!!!

Daca se duce cineva la firma asta de asigurări care a despăgubit familia accidentata si spune ca cel care a provocat accidentul, nu avea carnet de conducere, înfunda pușcăria pe ani buni si il pune sa plătească despăgubirea pe care a plătit-o asigurarea persoanelor accidentate, spitalizarea si infirmitatea pe care a lăsat in urma accidentul.Cam vreo 230.000 €

Acum ai înțeles mai trubadure de ce oameni ăștia nu au niciun fel de scrupule, când fac fapte de genul asta? Pentru ca ei au făcut fapte si mai mari si pentru ei astea sunt niște fleacuri. Si când se găsesc la strâmtoare ca sa fie mai convingători, se jura pe viata copilului lor, adică sa le moara copilul. Pai ce îl doare pe el de copil? Copilul asta este ca sa acopere nemerniciile lui.

Forumistilor, mandriti-va cu saitadminul vostru.

http://www.youtube.com/watch?v=tMY69POF43o
Temerel moro saves.

bomber

Mesaj de bomber » 19 Dec 2012, 16:54

dice nu te duci tu la firma aia de asigurari sa le spui ? pute istoria ta.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 19 Dec 2012, 17:38

bomber scrie:dice nu te duci tu la firma aia de asigurari sa le spui ? pute istoria ta.

Mai bomber, dar te rog frumos, de ce nu mi-ai scris un M. P.
Era nevoie sa ma faci de cacat aici pe forum in public. Daca totusi te-ai prins ca totul este o inscenare trebuia sa ma dai de gol?
Apropo, dar tu de unde stii ca toate astea sunt numai si numai, ca sa-l defaimam pe adminul forumului taclale si sa-i facem pe forumisti sa plece de pe forumul lui si sa vina pe forumul nostru?

Cumva locuiesti si tu in Grecia?
Hai nu te ascunde, spune ca sa stie toata lumea. Acum deja a fost dat totul in vileag.
Dar daca tu stii mai bine cum stau lucrurile spune, ca ceva tot a fost cu accidentul ala, spune aici pe forum, nu te sfii.

Totusi sa stii ca nu ma supar chiar deloc ca mi-ai zis ca istoria mea pute. Dimpotriva imi esti chiar si simpatic de tot.

Astept sa mai scrii, pentru ca suntem numai doi prosti aici si facem caterinca. Nu avem ce altceva sa discutam, ca numai scrie nimeni din cei 13 forumisti inscrisi pe forum . Tu esti singurul care ai scris in ultimul an.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 19 Dec 2012, 19:56

bomber scrie:dice nu te duci tu la firma aia de asigurari sa le spui ? pute istoria ta.

Hai mai Petrica, ca te-ai facut de cacat. Ce dracu mah te-ai apucat sa scrii minciunile astea? Nu te-ai gandit ca poate sa apara totusi, un forunist din astia inscrisi pe forum, precum bomber si sa dezvalui tot adevarul?
SI te rog sa numai vii aici, cu istorii din astea care pute, ca miroase tot forumul.

Dar chiar dice nu ti duci tu la firma aia de asigurari, sa spui toate minciunilea asta? Ti-e frica ca iti trage aia un sut in cur si te da afara, ca sa te inveti minte, sa numai spui istorii care put. Sa spui istorii care miroase frumos. Ai auzit mah spanceana care pute?

Imagine

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 20 Dec 2012, 08:55

trubadur scrie:

Hai mai Petrica, ca te-ai facut de cacat. Ce dracu mah te-ai apucat sa scrii minciunile astea? Nu te-ai gandit ca poate sa apara totusi, un forunist din astia inscrisi pe forum, precum bomber si sa dezvalui tot adevarul?
SI te rog sa numai vii aici, cu istorii din astea care pute, ca miroase tot forumul.

Dar chiar dice nu ti duci tu la firma aia de asigurari, sa spui toate minciunilea asta? Ti-e frica ca iti trage aia un sut in cur si te da afara, ca sa te inveti minte, sa numai spui istorii care put. Sa spui istorii care miroase frumos. Ai auzit mah spanceana care pute?

Imagine

Ai rabdare mai scripacare, ca vine omul si ne lamureste, dice a scris el in felul asta. O fi stiind el ceva, nu se poate, o fi avind el alte dovezi de cum sau intamplat lucrurile.
Altfel, ori ridica la fileu, ori pute pentru ca....
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 21 Dec 2012, 20:45

Petru Cel Tare scrie:
Dar asa face el in totdeauna. Se ascunde in spatele alt cuiva, ca un las ce este. Ca la voi pe forum, l-a băgat in fata pe Cacalecu! Asa se eschivează el mereu.
Mai Petrica, cata dreptate ai avut mai. Acum stii ce a facut? L-a pus pe Alecu saitadmin. Daca te uiti pe forum lui, numai scrie sub nikul lui saitadmin, ci pe a lui Alecu. Asa ca daca cineva citeste aici pe forum, ce ai scris tu despre saitadmin sa creada ca la Alecu te refereai.
Mai ce escroc e ticalosul asta? Auzi mai Petrica, de acum incolo sa numai scrii despre el cu saitadmin, ci sa scrii Floroae. Ca sa stie toti cei ce citesc ca vizitatori, despre cine este vorba.

trubadur

Mesaj de trubadur » 24 Dec 2012, 12:45

Unde eşti mai potaie, ca n-am apucat nici măcar sa-ti spun, La mulţi ani de sărbători. Ai plecat si n-ai zis nimic mai deocheatule.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 27 Dec 2012, 06:07

trubadur scrie:Unde eşti mai potaie, ca n-am apucat nici măcar sa-ti spun, La mulţi ani de sărbători. Ai plecat si n-ai zis nimic mai deocheatule.

Io is aici tu unde iesti? Ti-ai revenit sau inca iesti beat?
Temerel moro saves.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 28 Dec 2012, 12:34

Petru Cel Tare scrie:
trubadur scrie:Unde eşti mai potaie, ca n-am apucat nici măcar sa-ti spun, La mulţi ani de sărbători. Ai plecat si n-ai zis nimic mai deocheatule.

Io is aici tu unde iesti? Ti-ai revenit sau inca iesti beat?
Truby... unde esti?
Kuku... Unde te-ai ascuns? Esti in capitala si i-i tragi in metroou cu acorditoru?
Temerel moro saves.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 05 Ian 2013, 14:57

Mai Truby eu propun cu ocazia anului nou si pentru ca n-ai murit, sa ne schibam numele. Sa luam niste nume mai cosmopolitane.
Adica tie sa-ti zicem " Truby Song" si mie " Peter Strong".
Ei ce zici, esti deacord?
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 06 Ian 2013, 10:01

Petru Cel Tare scrie:Mai Truby eu propun cu ocazia anului nou si pentru ca n-ai murit, sa ne schibam numele. Sa luam niste nume mai cosmopolitane.
Adica tie sa-ti zicem " Truby Song" si mie " Peter Strong".
Ei ce zici, esti deacord?
Nu ma, ca n-am chef sa-ti scriu numele englezeste, ca fac greseli de ortografie.

trubadur

Mesaj de trubadur » 05 Mar 2013, 15:50

Imagine

Welcome my eyes the two.

Petrica, iesi mai din văgăună ta, ca a aparut saitadminu.

La inceput am avut impresia ca e la pandaimos.

Imagine

Apoi mi-am adus aminte ca pe 17 Ianuarie 2013 avea un proces cu sihamen si era sigur ca se lasa cu puscarie!
Si de asta a disparut ca magarul lui Nea Stanciu inca de la Craciun.

Bai Petrica, care-i treaba cu procesul ala, mah. Nimica, nimica pana acum? Ce dracu fac aia acolo mah, freaca pisoiu? Sa trimitem niste magistrati de aici, sa le arate la prosti aia de greci cum se aplica pedepsele.

Imagine

Asta are 40 de morcovi la cingatoare, un morcov pentru fiecare mie!!!

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 05 Mar 2013, 20:53

Da mah, am vazut, dar eu sunt mort si nu pot sa scriu pe forum. Tzz...
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 06 Mar 2013, 06:10

Petru Cel Tare scrie:Da mah, am vazut, dar eu sunt mort si nu pot sa scriu pe forum. Tzz...

Ce dracu mah, tu numai stii de gluma.
Hai lasa prostiile si treci la scris. ( ca te ia mama dracului)

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 07 Mar 2013, 07:41

trubadur scrie:
Petru Cel Tare scrie:Da mah, am vazut, dar eu sunt mort si nu pot sa scriu pe forum. Tzz...

Ce sa scriu mah? Eu astept sa vina cu impresii.
Singura impresie pe care o are saitadminu, e ca noi suntem niste prosti, care credem toate halucinatiile lui febrile.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 07 Mar 2013, 11:47

Petru Cel Tare scrie:
trubadur scrie:

Ce sa scriu mah? Eu astept sa vina cu impresii.
Singura impresie pe care o are saitadminu, e ca noi suntem niste prosti, care credem toate halucinatiile lui febrile.

Aiurea, nu-l mai crede nimeni.

trubadur

Mesaj de trubadur » 19 Apr 2013, 08:48

trubadur scrie:

She draku bre, ai uitat parola? Ce ai si matele althaimer ca Petrica? Asta a uitat si pe ce forum este inscris, de-ai numai vine pe aici.
Daca dai de el pe undeva, i-al de urechi si adul incoace. Mare belea si Petrica asta, ca sa mai zic.

Bahhh,... Petrica, tu nu vezi ce de lume sa adunat pe aici? Vino dracului pe forum ca o sa creada lumea ca acazut vre-o bomba pe forum si am plecat dracului cu toti pe unde am apucat.

TE ASTEPT MAI SOBOLANE SA VII AM UN CADOU PENTRU TINE!

Petru Cel Tare scrie:

Ce cadou ai mai zevzecule?
Mai intai sa-mi spui ce cadou e si pe urma vin pe forum. Ai auzit?
Poate e cacialma, mai stiu eu? Ca asa sunteti voi muzicanti lu peste prajit.

Nu pot sa-ti spun mai ochiosule, mai intai trebe sa-mi spui tu, ce a mai facut cumatru-tu al din Grecia, cu tribunalele si pe urma iti spun eu ce cadou am pentru tine si pentru forumisti nostri. Ai inteles mah kuku ce esti si sa numai imi zici mie zevzecule ca nu sunt eu ala, altu e cu epitetul asta.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 19 Apr 2013, 17:01

Ce era sa faca omul intr-o tara ca Grecia, unde justitia e o societate bolnava grav de tot. A renuntat defintiv.

O tara unde nu exista dreptate, aceasta pare sa fie perceptia impartasita de vasta majoritate a cetatenilor acestei tari.

Dupa atatia ani de asteptari desarte, a abandonat orice speranta ca va fi posibil sa i se faca dreptate. Cu toata insistenta mea nu am reusit sa-l conving sa nu se lase pagubas.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 20 Apr 2013, 05:28

Petru Cel Tare scrie:Ce era sa faca omul intr-o tara ca Grecia, unde justitia e o societate bolnava grav de tot. A renuntat defintiv.

O tara unde nu exista dreptate, aceasta pare sa fie perceptia impartasita de vasta majoritate a cetatenilor acestei tari.

Dupa atatia ani de asteptari desarte, a abandonat orice speranta ca va fi posibil sa i se faca dreptate. Cu toata insistenta mea nu am reusit sa-l conving sa nu se lase pagubas.

Cum mah, a renuntat la asa o suma mare? De ce? Nu exista nimeni sa sprijine o cauza dreapta?

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 20 Apr 2013, 18:04

Bineînțeles ca nu sa găsit nimeni sa-l ajute.
Dar si pe forumul vostru, nu vezi cați il pupa in cur de parca ar fi cel mai cumsecade forumist de pe fața pământului.
O, dacă ar ști forumiști voștri de ce toate subiectele deschise de el sunt sub forma de întrebări?
Cum ați emigrat, daca ați divortat, ce parere aveți despre sex etc.

Vrea omu sa știe toate secretele forumiștilor ca sa-i poată șantaja la timpul potrivit.
Deja spune la toată lumea ce face fiecare in viața lui si se bucura de necazurile fiecăruia.

Cum a divorțat o forumista, cum a gonit-o pe o alta si ia luat barbati-su copii, cum a fost violata o alta forumista, cum a prins-o pe o alta forumista barbati-su la motel cu altu si i-a umflat botu, cum au emigrat unii si cum a trecut unul granița la sârbi si lau prins si l-au rupt din bătaie si a făcut pârnaie.

Dar si multe alte nenorociri care sau întâmplat din păcate unora in viata lor, iar el se bucura si se distrează pe seama lor.
Astea din cate mi-a povestit cumătru Sihamen.

De asta a insistat sa devina saitadmin, ca sa poată sa fie la butoane si sa urmărească toate mesajele private sa intre pe computerele fiecăruia si sa spargă parolele de E-mail , cum a fost acela lui Veronica si a altora la fel.

Iar dacă cineva nu-i canta in struna cum ii place lui, sa-l baneze definitv.
Emanuel, Călugăru, Cuviosu, Topaz, Irina, JOoke, Marcela, Delta, Barbu si alti, de 8 ori s-a înscris Sihamen pe forumul lui si de fiecare data i-a răspuns ca I.P. Dv. este banat definitiv. S. b. p.i.g.t. etc.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 21 Apr 2013, 16:28

Mai, nu imi vine sa cred. Mare secatura nenorocitul asta. Chia asa de nemernic sa fie?
De-aia a vrut sa fie admin si pe forumul asta?
Mai Petrica, poti sa faci un rezumat cu toate intamplarile astea, ca le aflam risipite si nu stim cum si cand sau intamplat si in ce parioada?

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 22 Apr 2013, 03:22

Nu pot ma, daca vrei vorbeste tu cu el pe Skype sa-ti spuna toata povestea asta. dimitris 4681.
Vezi ca eu i-am vorbit despre tine si stie cine esti. Ma intrebat daca stii cantecul ala vechi, Sa-mi canti cobzar...
Eu binenteles i-am zis ca tu canti pe la metrou si in tramvai, malaghenia si manele si s-ar putea sa nu stii cantece vechi.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 22 Apr 2013, 15:49

Petru Cel Tare scrie:Nu pot ma, daca vrei vorbeste tu cu el pe Skype sa-ti spuna toata povestea asta. dimitris 4681.
Vezi ca eu i-am vorbit despre tine si stie cine esti. Ma intrebat daca stii cantecul ala vechi, Sa-mi canti cobzar...
Eu binenteles i-am zis ca tu canti pe la metrou si in tramvai, malaghenia si manele si s-ar putea sa nu stii cantece vechi.

Mai dute dracului de om nebun la cap. Ai spus tu asa ceva despre mine mah? Fira-i tu al dracului sa fii, ca m-ai facut de ras in toata Grecia. Cant eu mah in metrou, ce dracu te prostesti asa?

Esti sigur ca i-ai vorbit de mine, penca vad ca nu imi raspunde la apel pe Skype.
Nu esti sanatos pe cuvant.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 23 Apr 2013, 07:22

trubadur scrie:
Petru Cel Tare scrie:Nu pot ma, daca vrei vorbeste tu cu el pe Skype sa-ti spuna toata povestea asta. dimitris 4681.

Mai dute dracului de om nebun la cap. Ai spus tu asa ceva despre mine mah? Fira-i tu al dracului sa fii, ca m-ai facut de ras in toata Grecia. Cant eu mah in metrou, ce dracu te prostesti asa?

Esti sigur ca i-ai vorbit de mine, penca vad ca nu imi raspunde la apel pe Skype.
Nu esti sanatos pe cuvant.

Tu esti sigur ca ai vorbit pe Scaip, sau ai scris la Gogule, Scuip?

Fiindca stiu ca esti cam prost de felul tau!
Temerel moro saves.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 25 Apr 2013, 07:16

Mai Trooby, de cateva zile ma tot caznesc sa-mi aduc aminte, de un forumist care a scris intrun mesaj, ceva foarte adevarat.

"Ca numai o fosta consoarta, stie mai bine cine este fiecare si cat il duce capul"!!!

Dar nu-mi aduc aminte cine a scris si unde a scris, acest mare adevar.
Poate ai tu mintea mai frageda si iti aduci aminte. ( Cu toate ca nu cred ca....( ai tu mintea mai frageda)
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 26 Apr 2013, 00:52

Petru Cel Tare scrie:Mai Trooby, de cateva zile ma tot caznesc sa-mi aduc aminte, de un forumist care a scris intrun mesaj, ceva foarte adevarat.

"Ca numai o fosta consoarta, stie mai bine cine este fiecare si cat il duce capul"!!!

Poate ai tu mintea mai frageda si iti aduci aminte. ( Cu toate ca nu cred ca....( ai tu mintea mai frageda)

Mi-am adus aminte mai, dar nu iti spun penca eu sunt cam prost de felul meu.Tzz...

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 26 Apr 2013, 09:36

trubadur scrie:
Petru Cel Tare scrie:Mai Trooby, de cateva zile ma tot caznesc sa-mi aduc aminte, de un forumist care a scris intrun mesaj, ceva foarte adevarat.

Mi-am adus aminte mai, dar nu iti spun penca eu sunt cam prost de felul meu.Tzz...

Terminate mah cu prostiile si spune-mi.
Stiu ca tu nu esti prost, ci o faci pe prostul. Vezi numai sa nu ramai asa.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 26 Apr 2013, 17:11

Terminate mah cu prostiile si spune-mi.
Adica eu tot prostii fac si sa termin cu prostiile?

O sa-ti raspund si eu la Sfintu Asteapta. Desteptule!

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 27 Apr 2013, 09:20

Poate poti ceva mai devreme, cum ar fi la Sfintu, Numai Astepta Degeaba.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 27 Apr 2013, 18:55

Petru Cel Tare scrie:Poate poti ceva mai devreme, cum ar fi la Sfintu, Numai Astepta Degeaba.
Eu numai scriu aici penca incepe saptamana Mare si eu tin post.
Tu scrii numai prostii si daca vrei sa mai scrii ceva, ma gasesti la sobectu Religie.

Pa puiule... si Cristos a Inviat, sau... o sa invie de Paste.

Irina

Mesaj de Irina » 03 Mai 2013, 17:26

Ce te-ai mai destrabalat tu cu celalalt ........

mie imi pare rau de tine ca rad de una singura si-mi aud doar eu replicile sarcastice, dar a devenit asa fain pt ca acum nu ma mai baneaza nimeni si nimeni habar n-are ce gandesc eu vis-a-vis de multitudinea de tampenii pe care le debiteaza unii. A devenit o dependenta.

acu nici nimeni nu-mi mai stie casa ca sa cace in ea la primul hop. iar unii au si uitat ca exist. slava domnului, abia acu ii iubesc, subit!
Ultima oară modificat 03 Mai 2013, 18:10 de către Irina, modificat de 2 ori în total.
ImagineImagine

Irina

Mesaj de Irina » 03 Mai 2013, 17:28

Si am uitat sa va zic ca voi sunteti cloanele mele. Asa ca: bihaiv iorself, bre!
ImagineImagine

Irina

Mesaj de Irina » 03 Mai 2013, 18:42

Btw, mersic de atentionare. Uitasem ca mai exista si taman aveam sa pierd ditamai spectacolul. Si asa citesc cum se uita vitzica la poarta noua ca nu stiu nimic din ce zic ei, da imi place ca unii au avansat, nu-si mai ridica poalele in cap cum o faceam pe vremuri.... dupa ce si-au facut prajiturelele si le-au papat si apoi s-au cacat. E pe directa. Creca e o moda noua sa-ti pastrezi hainele si poalele pe tine si sa umbli prin lume asa cacat. Ca daca is multi asa nici nu-si dau seama. E un fel de club. Ptiu, am scris ce-am gandit. da sa-mi dau una....si sa-mi revin la no comment

Te tzuc cu profesionalism, din clipa asta.
ImagineImagine

trubadur

Mesaj de trubadur » 04 Mai 2013, 02:31

Irina scrie:Btw, mersic de atentionare. Uitasem ca mai exista si taman aveam sa pierd ditamai spectacolul. Si asa citesc cum se uita vitzica la poarta noua ca nu stiu nimic din ce zic ei, da imi place ca unii au avansat, nu-si mai ridica poalele in cap cum o faceam pe vremuri.... dupa ce si-au facut prajiturelele si le-au papat si apoi s-au cacat. E pe directa. Creca e o moda noua sa-ti pastrezi hainele si poalele pe tine si sa umbli prin lume asa cacat. Ca daca is multi asa nici nu-si dau seama. E un fel de club. Ptiu, am scris ce-am gandit. da sa-mi dau una....si sa-mi revin la no comment

Te tzuc cu profesionalism, din clipa asta.

Din tot ce ai scris tu aici, eu rețin numai fraza: Te tzuc cu profesionalism, din clipa asta..
Mi-ai făcut ziua frumoasa.
Dar dice bre asa o poza mica la matale. Asa o fata frumoasa,pune toată poza ca iești tare dulce si gingașe.
Stai ca am găsit-o eu pi undeva: ( pi net)

Imagine

Am pus-o s-o vadă si Petrica si sa moara de ciuda, ca numai pi mine ma tzuca. Ha, ha, ha, Petricica.
Eu draga mea te urmăresc in de-aproape, uite ca sa te convingi știu de treaba ai cu discu si iți doresc multa sănătate si bucurii de Paste si Cristos a Înviat.

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 04 Mai 2013, 05:13

Mai lingaule, tu te-ai uitat la fata ta in oglinda?

Am auzit ca dupa ce te-a vazut la nastere, mama ta a decis sa te lase pe treptele politiei, si sa se predea. Asa un monstru ce a nascut!
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 04 Mai 2013, 13:37

Petru Cel Tare scrie:Mai lingaule, tu te-ai uitat la fata ta in oglinda?

Am auzit ca dupa ce te-a vazut la nastere, mama ta a decis sa te lase pe treptele politiei, si sa se predea. Asa un monstru ce a nascut!

Hahalero, stai pe tusa si latra cat vrei. Smecher de carton ce iesti.

trubadur

Mesaj de trubadur » 07 Mai 2013, 09:43

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 08 Mai 2013, 04:10

Mai Truby, cioroiul ala cu mustatsa e tac-tu?
Misto formatie: Trio Tuciurii (cum latra).

Asa latri si tu in tramvai?
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 09 Mai 2013, 17:31

Petru Cel Tare scrie:

Mai Truby, cioroiul ala cu mustatsa e tac-tu?
Misto formatie: Trio Tuciurii (cum latra).

Asa latri si tu in tramvai?
Uite rautati din astea scrii aici pe forum si au plecat mai toti de pe forumul lui floroaie.
A ramas doar Radu si dalida... si inca vo doua.

Nu-si cum dracu ca ce scrii tu aici, are efect pe forumul celalalt.
Si cu toate ca numai scrie nimeni pe acolo, lumea da buzna la inscrieri pe forumul lui.
E fascinata lumea de cum merge forumul si ce oameni cu socotință sunt forumisti.

Scrie răspuns