VESTI BUNE

trubadur

VESTI BUNE

Mesaj de trubadur » 30 Sep 2012, 14:59

Propun sa deschidem o forma noua de forum pe baza de interviu.
In functie de raspunsurile date, va fi acceptata inscrierea. Va fi ce va nou, palpitant si de acea propun sa ne grabim, ca sa nu ne fure ideia vreaun idiot de pe alt forum. Mai cunosc eu niste cazuri!!!

Un exemplu demonstrativ de bulletinboard ar fi acesta:
http://www.forum-software.org/demo/ipboard

Petru Cel Tare

Re: VESTI BUNE

Mesaj de Petru Cel Tare » 30 Sep 2012, 17:42

Ce-i asta mai trubadure? Vrei să-ți tragi forumul tău? Sa umflat tarața în tine?
De când te-ai înscris pe forumu lui saitadmin, te-ai îmbolnăvit și tu de boala adminariilor?
Stai frumos n banca ta, ca te ia mama-dracului dacă iți faci alt forum. Ai înțeles? Ei comedie.
Temerel moro saves.

trubadur

Mesaj de trubadur » 30 Sep 2012, 18:24

Petru Cel Tare scrie:Ce-i asta mai trubadure? Vrei să-ți tragi forumul tău? Sa umflat tarața în tine?
De când te-ai înscris pe forumu lui saitadmin, te-ai îmbolnăvit și tu de boala adminariilor?
Stai frumos n banca ta, ca te ia mama-dracului dacă iți faci alt forum. Ai înțeles? Ei comedie.

Mai tu esti prost la cap? Am zis eu ca vreau sa-mi fac forumul meu?
Am scris ca vreau sa îmbunătătesc calitatea forumului. Bineînteles tu nu ai sa obserivi nimic si nu stii ca eu am lucrat 3 zile si 3 nopti la îmbunătătirea lui, dar eu sunt foaaaarte multumit.

Numai ca nu puteam sa vad IP userilor si asta ma termina de tot. Doar stii ca eu nu pot sa traiesc si sa respir, daca nu vad cine intra si ce citeste pe forumul meu.
Pana acum forumul se incarca in 2 secunde, acum se incarca la 0 sec. E, ce zici nu sunt mare de tot? In 10 min. avem 5.000 de conectii, 500 pe minut, 50 pe sec. si asa mai departe.
In felul asta scap de orice atac, numai de Sihamen nu scap, si nu ma pot ascunde de el.
Lasa ca a vrut sa intre un negru din Afica de sud, din Mataganezia, pe E-mailul meu si l-am prins cu găsca in sac tocmai cand intrase in curte si la-m batut pana a albit ca Michael Jackson.

trubadur

Mesaj de trubadur » 30 Sep 2012, 18:34

Ce tot veniti mai voi aia de la taclaua lui saitadmin, aici pe forum.
Stati dracului acolo si periati-va adminu, ca sa nu va zic ceva mai scarbos!
Ei poftim, ati vazut ca iar v-a inchis forumul daca tot veniti pe aici.

P.S. Alecule, iti multumesc pentru mesajele trimise...

Petru Cel Tare

Mesaj de Petru Cel Tare » 07 Noi 2012, 06:49

trubadur scrie:Ce tot veniti mai voi aia de la taclaua lui saitadmin, aici pe forum.
Stati dracului acolo si periati-va adminu, ca sa nu va zic ceva mai scarbos!
Ei poftim, ati vazut ca iar v-a inchis forumul daca tot veniti pe aici.

P.S. Alecule, iti multumesc pentru mesajele trimise...

Imagine

Iar ati dar buzna pe Taclaua noastra?
V-ati scarbit si voi de vomitaturile voastre si ati venit aici sa va dezintoxicati?
Ce naiba mai, 25 de vizitatori?
Temerel moro saves.

Scrie răspuns